trečiadienis, lapkričio 28, 2012

MUMS ŽIEMA NEBAISI

Lauki žiemos ar nelauki, ji vis tiek ateina. Tad geriau jai kaip reikiant pasiruošti, kad ir didžiausi speigai būtų nebaisūs. Šiuo metu esu naujai iškepta mamytė, viskas sukasi apie mano mažąją. Tai ir naujas mezginukas, kepurytė - šalikėlis, skirtas jai.

Tokio tipo kepurytes labai giria mamos, nes nereikia atskirai rišti šalikėlio. Ir iš tiesų, labai patogus drabuželis. Vaikučiui šilta, nėra baimės, jog šalikėlis nuslįs ir jokių didelių mazgų, kurie trukdytų naujagimiui saldžiai miegoti.Deja, laurų už šitą kūrinuką negaliu prisiimti tik sau. Matyt, čia universiteto iki kraujo įskiepyta pamoka - kiekvienas informacijos šaltinis privalo turėti savo nuorodą. Taigi, dėkoju mamai ir tinklaraščio"Kai vaikai užmiega"savininkei Jurgai už išsamiai aprašytą darbo eigą.

Mezgiau iš 100 % merinosų vilnos, specialiai skirtos kūdikiams. Ji "nekanda", neturi keisto vilnos kvapo, bet yra labai šilta.

Pamušalui iš medvilninių siūlų nunėriau antrą kepurėlę, kurią pabaigoje prinėriau prie megztos kepurėlės.Manau, kad musm ir didžiausi speigai šiemet bus nebaisūs. Nesušalkit ir Jūs ;)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą